Nem én vagyok a Dr. House, csak a magyar hangja..." ...vagy ha nem is a magyar
hangja, de a magyar alteregója szerepkörre mindenképpen nevezném Sasvári Kolost.
No nem kell megijedni, itt nem arra gondolok, hogy olyan "rossz" természete lenne,
mint a sorozatban praktizáló orvosnak, senkit nem fog szarkazmussal halálra
szekálni, sokkal inkább ahogy a problémákat kezeli, és oldja meg az emlékeztet a
szóban forgó doktorra. Én személy szerint egy olyan egészségügyi/mozgássszervi
esettel kerestem fel Kolost, aminél a legtöbb magyar és külföldi orvos már széttárta a
kezét, lévén bármit is vizsgáltak konkrétan semmit sem találtak, a probléma,- ahogy
a fájdalom is - sajnos változatlanul megvolt. Voltam háziorvosnál, neurológusnál,
reumatológusnál, MRI-n, röntgenen, csontkovácsnál de egyik nem mutatott ki semmi
konkrétumot. Vagy ha ki is mutatott, az az alapvető problémám nem oldották meg.
Ezek után kezdtem el kutakodni alternatív gyógymódok után, és így akadtam rá a Zen
Holisztikus kezelésekre és Sasvári Kolosra.
A profi szaktudás már az első kezelés után is megmutatkozott, hiszen hatalmas
javulást ért el ott, ahol a legtöbben csak kisebb vagy rövidtávú eredményeket. Most
a második kezelésen túl pedig közel vagyok a gyógyuláshoz. A hely otthonos, a
kezelés végig barátságos légkörben zajlik.
Kinek ajánlanám? Azoknak, akik hasonlóan hozzám már végigjártak minden
lehetséges utat és nem igazán jutottak előre.
Ha ismeretlenül adhatok egy jó tanácsot: ne költsétek fölöslegesen a pénzeteket más
orvosoknál, tegyetek egy próbát a Zen Holisztikus Egészség kezelésekkel, és lehet,
hogy sok fejfájástól és nem kevés pénzveszteségtől óvjátok meg magatokat!
Szívesen!
Sasvári Kolosnak pedig nagyon szépen köszönök mindent még egyszer is, és
remélem, hogy egyre többen rátalálnak, mert nagyon hasznos amit tesz, és főleg
ahogyan!